+420 388 428 225

MENU

Ubytování v centru Lyžařského areálu Zadov

Objekt, který byl provozován jako Sporthotel Olympia Zadov je od roku 1982 místem, kde se setkávají sportovci s milovníky nádherné Šumavské přírody. Hotel je umístěn ve výjimečné lokalitě, v centru Lyžářského areálu Zadov - Churáňov v těsné blízkosti nástupišť do lyžařských tras pro běžecké lyžování a areálu pro sjezdové lyžování (Lyžařský areál Zadov). V letních měsících je vyhledávaným místem pro vyznavače náročnější cykloturistiky a pěší turistiky.

Hotel je postaven v Chráněné krajinné oblasti Šumava, poblíž Národního parku Šumava, na samém vrcholku Churáňovského hřebene v nadmořské výšce 1.080 m.n.m. a řadí se tak mezi nejvýše položené hotely v ČR.

Brzy v novém

Nový provozovatel. V současné době se hotel nachází ve stavu před rekonstrukcí, tento fakt se snažíme zohlednit nabízenou cenou ubytování, nicméně jako nový provozovatelé hotelu jsem zajistili potřebnou technickou údržbu a úklid. Již nyní usilovně pracujeme na nových architektonických studiích s rozsáhlými úpravami hotelu, které mají za cíl učinit z tohoto zařízení moderní hotel se skvělým zázemím pro sportovce, rodiny s dětmi, ale také pro firemní klientelu. Termín počátku rekonstrukce spadá již k 19.03.2018. Ukončení provozu je tedy 17.03.2018,

Pobytové balíčky ve SPORTHOTELU ZADOV | OLYMPIA

Využijte nabídky zvýhodněných pobytových balíčků SPORTHOTELU ZADOV | BÝVALÝ SPORTHOTEL OLYMPIA ZADOV.

V rámci pobytových balíčků i pobytů samotných je možné využít naší ojedinělé nabídky být na třech nádherných místech. Do naší hotelové rodiny patří Hotel SVĚT a REGENT Třeboň a dále Hotel VLTAVA Frymburk. Základní prezentaci služeb naleznete na www.hotelsvet.com a www.hotelvltava.cz. Využijte naší nabídky pobytových balíčků na každé roční období a téměř pro každou příležitost. Realizujeme také firemní pobyty, skupinovou turistiku…

Těším se na Vaši návštěvu. Janský Antonín

Poptávkový formulář

Máte dotaz nebo zájem o rezervaci? Zašlete nám poptávku prostřednictvím tohoto formuláře.
Následně Vás budeme kontaktovat pro potvrzení a upřesnění Vašeho požadavku.SPORTHOTEL ZADOV

tel.: +420 388 428 225
e-mail: info@sporthotelzadov.cz
adresa: Zadov 349, 384 73 Stachy

PROVOZOVATEL:
KIN-HaR  s.r.o.,  Baarova 769/45, 140 00 Praha 4
IČ: 259 46 803, DIČ: CZ25946803

Hotel Vltava - symfonie pohody na břehu lipenského jezera

Hotel Svět - s námi máte Svět u nohou a lázně na dosah ruky

Hotel Vltava - symfonie pohody na břehu lipenského jezera

Hotel Svět - s námi máte Svět u nohou a lázně na dosah ruky

Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací