+420 388 428 225

MENU

O hotelu


 

Hotel, který byl postaven v roce 1982 se záměrem vytvořit a doplnit špičkové zimní středisko se zaměřením na běžecké lyžování, je zasazen do svahu a pozemky navazují na sportovní areál.

Sportovní centrum Zadov, ve kterém se hotel nachází, disponuje 5 km sjezdovek s umělým zasněžováním a nočním provozem, 2 lanovými drahami a 5 lyžařskými vleky, lyžařskými školami, půjčovnami vybavení, lanovým centrem (přímo u hotelu) a 50 km pravidelně udržovaných lyžařských běžeckých tras.

Snadná dostupnost a krásný výhled do krajiny

Díky umístění na samém vrcholku Churáňovského hřebene, poskytuje hotel nádherný je výhled do krajiny. Z hlediska infrastruktury je také solidní dostupnost do hotelu po upravovaných silnicích a poblíže hotelu je zastávka autobusu.

Vybavení hotelu | před rekonstrukcí

V hotelu je nyní 40 standardně vybavených dvoulůžkových pokojů | sociální zařízení, TV | a 4 dvouložnicové pokoje s celkem 110 lůžky. Hotel disponuje restaurací s 90 místy k sezení, barem s posezením. Do vybavení hotelu dále patří –  fitnesssauna. Hotel má vlastní parkoviště, v hotelové hale je k dispozici Wi-Fi signál.

Hotel brzy v novém

Již nyní usilovně pracujeme na nových architektonických studiích s rozsáhlými úpravami hotelu, které mají za cíl učinit z tohoto zařízení moderní hotel se skvělým zázemím pro sportovce, rodiny s dětmi, ale také pro firemní klientelu. Termín počátku rekonstrukce spadá již k 19.03.2018. Ukončení provozu k 17.03.2018.

Pobytové balíčky SPORTHOTELU ZADOV | OLYMPIA

Využijte nabídky zvýhodněných pobytových balíčků SPORTHOTELU ZADOV | OLYMPIA.

V rámci pobytových balíčků i pobytů samotných je možné využít naší ojedinělé nabídky být na třech nádherných místech. Do naší hotelové rodiny patří Hotel SVĚT*** Třeboň a dále Hotel VLTAVA**** Frymburk. Základní prezentaci služeb naleznete na www.hotelsvet.com a www.hotelvltava.cz. Využijte naší nabídky pobytových balíčků na každé roční období a téměř pro každou příležitost. Realizujeme také firemní pobyty, skupinovou turistiku…

Těšíme se naviděnou.


Děkuji za přízeň v roce 2017, přeji vše dobré v roce 2018....Jansky Antonín

Poptávkový formulář

Máte dotaz nebo zájem o rezervaci? Zašlete nám poptávku prostřednictvím tohoto formuláře.
Následně Vás budeme kontaktovat pro potvrzení a upřesnění Vašeho požadavku.SPORTHOTEL ZADOV

tel.: +420 388 428 225
e-mail: info@sporthotelzadov.cz
adresa: Zadov 349, 384 73 Stachy

PROVOZOVATEL:
KIN-HaR  s.r.o.,  Baarova 769/45, 140 00 Praha 4
IČ: 259 46 803, DIČ: CZ25946803

Hotel Vltava - symfonie pohody na břehu lipenského jezera

Hotel Svět - s námi máte Svět u nohou a lázně na dosah ruky

Hotel Vltava - symfonie pohody na břehu lipenského jezera

Hotel Svět - s námi máte Svět u nohou a lázně na dosah ruky

Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací